Mobilada Hakkında

Mobilada

2009 yılında kurulan Mobilada açık kaynak ve özgür yazılımları kullanarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan genç ve dinamik bir yazılım firmasıdır. Yoğun iş rekabetinde, en önemli stratejik destek aracı olan bilişim sistemlerinin etkin biçimde kullanılmasını sağlayacak çözüm ve hizmetler sunar.

 

Müşterileri ile, bilgi teknolojileri kazanımları artıran ve  yaratıcı yaklaşımlarla yeni değerler üreten güvenilir İş Ortağı olmayı hedefler. Öncelikli olarak müşterilerinin yararını gözeten Mobilada, müşterileriyle açıklık ve güven ilişkisi kurma ilkesini benimseyerek, bunu sağlayabilmek için profesyonelliğinden ve inandığı etik standartlarından ödün vermez.


Mobil Altyapı Yazılımları, E-Ticaret ve Web Uygulamaları alanlarında hizmet veren Mobilada, açık kaynak ve özgür yazılımın gücüyle müşterilerine maliyeti düşük, hızlı ve güvenilir hizmetler sunmaktadır. Müşterilerinin değişen ihtiyaçları doğrultusunda, bu ihtiyaçları karşılayabilecek yeni ürün ve hizmetler için sürekli öğrenen ve üreten Mobilada, organizasyon yapısı içinde takım çalışmasına büyük önem vermekte olup, diğer yandan da bireysel yaratıcılığı destekleyerek, çalışmalarını özenle yürütmektedir.

 

Hakkımızda